Narzędzia ścierne REX-CUT to kompleksowe urządzenia zapewniające doskonałą obróbkę różnego rodzaju powierzchni. Wykonane z najwyższej jakości materiałów tarcze ścierne REX-CUT są polecanym rozwiązaniem, które zachwyci łatwością obsługi oraz w pełni precyzyjną obróbką metalu. Narzędzia REX-CUT, stworzone z myślą o najbardziej wymagających powierzchniach, dedykowane są zarówno do zastosowania w przemyśle metalurgicznym, jak również podczas drobnych prac rzemieślniczych. Co zatem oferują narzędzia marki REX-CUT?

Narzędzia REX-CUT – czyli sprawdzony przepis na profesjonalną obróbkę metalu

Wykonane z naturalnych włókien ściernych narzędzia zapewniają najwyższą skuteczność działania. Ich uniwersalne zastosowanie zapewnia nie tylko wstępną obróbkę metalu, ale także końcowe wykończenie, które neutralizuje wszelkie niedoskonałości. Tarcze ścierne z powodzeniem eliminują zadziory i rysy, polerując przy tym powierzchnię metalu. Użytkowy charakter narzędzi REX-CUT sprawdza się przy obróbce aluminium, stali nierdzewnej,  tytanu, stopach metali oraz pozostałych materiałach podatnych na obróbkę. Do największych zalet narzędzi REX-CUT zalicza się szybkość obróbki, która przekłada się na wysoką produktywność. Narzędzia REX-CUT zostały stworzone z myślą o najtrudniejszych zadaniach, dzięki czemu są odporne na działanie wysokich temperatur oraz innych czynników zewnętrznych.

W trosce o najwyższą jakość pracy, narzędzia i tarcze ścierne zostały stworzone z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nie zaklejają się urobkiem, zapewniając natychmiastową gotowość do pracy. Co ważne, niezawodność narzędzi REX-CUT podąża w parze z niskim kosztem zakupu oraz eksploatacji urządzeń. Ich wielozadaniowość sprawdza się zarówno w przemyśle produkcyjnym i metalurgicznym, jak również podczas drobnych prac rzemieślniczych prowadzonych w warunkach warsztatowych. Unikalne komponenty narzędzi pozwalają cieszyć się łatwym i precyzyjnym cięciem na zimno. Zawarte cząstki bawełny zapewniają odpowiednią elastyczność. W ten sposób dokonując cięcia bądź innych prac obróbczych narzędzia REX-CUT neutralizują drgania, zapewniając najwyższą jakość cięcia. Co ważne, w trosce o jakość pracy, producent urządzeń dołożył wszelkich starań, by zminimalizować poziom emisji hałasu. Takie działanie zapewnia wysoki komfort pracy oraz łatwość codziennej obsługi.

Tarcze ścierne REX-CUT – doskonała jakość w atrakcyjnej cenie

Zarówno tarcze ścierne, jak i pozostałe narzędzia REX-CUT cechują się najwyższą jakością pracy. Proces okrawania oraz polerowania zapewnia kompleksowe rozwiązanie, które eliminują zaklejanie się wewnętrznych włókien. W ten sposób narzędzia ścierne dostosowują się do powierzchni i rodzaju obrabianego metalu. Ich elastyczne zastosowanie przekłada się na długą żywotność. Odporne na uszkodzenia mechaniczne tarcze i narzędzia ścierne pozwalają wykorzystywać je do najbardziej wymagających zadań. Rozmaita oferta obejmuje specjalistyczne narzędzia o różnych gradacjach, które eliminują rysy, ostre krawędzie, zadziory oraz czyszczą zewnętrzne zabrudzenia w pierwszej fazie obróbki.

Materiały ścierne REX-CUT znajdują swoje zastosowanie między innymi w branży stoczniowej, przemyśle mechanicznym, hydraulicznym, budowlanym, elektronicznym, samochodowym, lotniczym, czy też morskim. Tarcze ścierne to bogata oferta tarcz, tarcz do cięcia, kątowych oraz tarcz z włókniny do okrawania i wykańczania produktów metalowych. Urządzenia do obróbki metalu marki REX-CUT pozwalają zoptymalizować koszt obróbki metalu, zapewniając szybką i profesjonalną obróbkę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, producent przewidział dodatkową możliwość stworzenia dedykowanego narzędzia ściernego, które spełni indywidualne oczekiwania użytkowników. W odróżnieniu od klasycznych syntetycznych materiałów ściernych, narzędzia REX-CUT to gwarancja najwyższej jakości pracy, która podąża w parze z bezawaryjnością oraz łatwością codziennej obsługi.

źródło: stmech.eu – narzędzia i urządzenia dla przemysłu

Marta
Podziel się ze światem szczyptą informacji o sobie. Mogą one zostać upublicznione.

    Comments are closed.