Roll up to odpowiedni sposób na skuteczną i przyjazną dla odbiorcy reklamę. Dzięki swojej przystępnej formie pozwala na uzyskanie wielu różnych sposobów zareklamowania firmy lub usługi, na które zdecydowanie zwrócą uwagę klientów. Roll up-y to po prostu odpowiednie miejsca reklamowe, które pozwolą Ci szybko i sprawnie dotrzeć do użytkowników oraz zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki lub firmy. Taki sposób reklamy pozwala również zbudować odpowiedni wizerunek w oczach klientów. 

Roll up co to jest?

Roll up Warszawa to odpowiednia forma materiałów reklamowych, nazywanych zamiennie również stojakami. Wykonane z odpowiednio lekkich materiałów, składa się ze specjalnej kasety ze stelażem i roletą. Treści reklam znajdują się na materiale umieszczonym na stojaku. Banery te mogą być dowolnie zmieniane. Rollupy można podzielić na dwie kategorie, takie jak baner rollup jednostronny i dwustronny. W pierwszym przypadku grafiki reklamowe umiejscowione są tylko po jednej stronie, natomiast w drugim są one umieszczone z dwóch stron. W tym przypadku mogą być to więc dwie takie same lub dwie różne banery reklamowe.

Jak zaprojektować roll up?

Rolap reklamowy to zdecydowanie dobry sposób na zwiększenie rozpoznawalności i popularności marki, którą z powodzeniem stosuje wielu przedsiębiorców. Dodatkowo jego zaprojektowanie jest niezwykle proste. Są to banery o małej ilości tekstu, dlatego też warto ograniczyć się do umieszczenia na nim tylko najistotniejszych informacji w prostej formie. Najlepszym pomysłem będzie więc krótki i chwytliwy tekst, który zwróci uwagę użytkowników.

Ile kosztuje rollup?

Cena roll up jest zróżnicowana w zależności od indywidualnych czynników, które mają na nie wpływ. To między innymi koszty projektu graficznego, jego wydruku itd. Najczęściej oscylują one w granicach ponad 100 zł, mogą być one jednak odpowiednio niższe i wyższe w zależności od indywidualnego przypadku.  Biorąc pod uwagę fakt, iż z jednego rollupa można korzystać wielokrotnie, opłacalność tej inwestycji zdecydowanie rośnie.

Jak rozłożyć i złożyć roll up?

Baner reklamowy roll up to dość klasyczny rodzaj reklamy zewnętrznej, wymagający zawieszania grafiki na odpowiednim stelażu. Dodatkowo, jak sama nazwa wskazuje, narzędzia te zwijają się w rulon dzięki pomocy odpowiedniego mechanizmu. Ich ponowne rozłożenie wymaga tylko pociągnięcia za listwę zatrzaskową i to wszystko. Rollup to narzędzie łatwe  w montażu i demontażu. Dodatkowo pozwala na szybki i komfortowy transport. Stąd też wynika duże zainteresowanie tego typu formami reklamy wśród wielu przedsiębiorców. 

Jak przygotować grafikę na roll up?

Baner reklamowy jeśli ma być odpowiednio skuteczny i przyciągający, powinien być dobrze zaprojektowany i przemyślany przede wszystkim ze względu na kwestie graficzne. Ma to duże znaczenie szczególnie w przypadku roll-up dwustronnych, które powinny posiadać zintegrowane względem siebie grafiki. Jednak kwestie związane z projektowaniem rollup powinny zostać powierzone tylko odpowiednim grafikom i innym doświadczonym osobom, które znają się na projektowaniu tego typu reklam. 

Marta
Podziel się ze światem szczyptą informacji o sobie. Mogą one zostać upublicznione.

    Comments are closed.