Zdrada małżeńska? Nie trzeba zatrudniać detektywów

Zdrada małżeńska jest obecnie najczęstszą przyczyną rozwodów. Niestety, ale w ostatnich latach, liczba ich znacząco wzrosła, a liczba rozwodów sięga już prawie 40% małżeństw. Kiedy zastanawiamy się, czy nasz partner zdradził, często wpadamy w paranoję. Sięgamy po bardzo zróżnicowane metody, które niestety, ale nie gwarantują sukcesu. Podczas gdy na przykład badanie wariografem mogłoby rozwiązać temat w ciągu kilku godzin.

Kiedy posłużyć się wariografem

Jeżeli mamy jakiekolwiek przypuszczenia odnośnie zdrady, popadamy w paranoje. Istnieją nawet specjalne agencje detektywistyczne, które poszukują właśnie dowodów na zdradę. Problem jest taki, że nie zawsze są one skuteczne, natomiast ich koszt jest wysoki.

Można zatem posłużyć się wariografem, pamiętajmy jednak o tym, że nie możemy do wariografu nikogo zmusić. W przypadku jednak zdrady małżeńskiej, warto może porozmawiać i zdecydować się ze współmałżonkiem na takie badanie. Jeżeli ten nie będzie chciał się zgłosić, wówczas oznacza to, że może coś ukrywać, wtedy można spróbować innych metod.

Jak działa prywatne badanie wariografem

Pomimo tego, że wariograf nazywany jest potocznie wykrywaczem kłamstw, to i tak musimy być świadomi tego, że nie jest to typowy wykrywacz kłamstwa. Pytania zadawane podczas pracy wariografem będą zróżnicowane i będą miały na celu ukierunkować nas naprawdę.

Jedynie w ten sposób możliwe będzie odkrycie prawdy.

Nie ma jednak sposobu na to, aby zmusić kogokolwiek to badania wariografem, szczególnie w przypadku prywatnej sprawy.

Aby przeprowadzić takie badanie, należy udać się do instytutu badania wariografem. Jeden z takich znajduje się w Warszawie, więcej szczegółów, znajdziecie Państwo pod tym adresem: https://www.wariograf.com.pl/warszawa.

W takim instytucie badanie zostanie przeprowadzone i da 100% pewność. Często też takie badania są wykonywane w momencie gdy ktoś stracił pamięć, czyli uległ amnezji lub też wtedy, kiedy wydarzenia nie są do końca jasne i klarowne. Najczęściej jednak stosuje się wariograf w sprawach rodzinnych lub w momencie gdy jest do udowodnienia czyjaś rodzinna wina.

Dodaj komentarz